ضروری افزایش استقلال علی پروین ازبکستان

ضروری: افزایش استقلال علی پروین ازبکستان پرسپولیس اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات پرسپولیس را به چشم تیم ملی ببینند/ ۵۰ میلیارد هزینه تیم است ، علی پروین

پیشکسوت کلوب پرسپولیس می‌گوید حالا که این تیم به جمع هشت تیم برتر آسیا افزایش کرده همه باید به این تیم به عنوان تیم ملی نگاه و به آن کمک کنند.

پرسپولیس را به چشم تیم ملی ببینند/ ۵۰ میلیارد هزینه تیم است ، علی پروین

علی پروین: پرسپولیس را به چشم تیم ملی ببینند/ ۵۰ میلیارد هزینه تیم است

عبارات مهم : افزایش

پیشکسوت کلوب پرسپولیس می گوید حالا که این تیم به جمع هشت تیم برتر آسیا افزایش کرده همه باید به این تیم به عنوان تیم ملی نگاه و به آن کمک کنند.

به گزارش ایسنا، علی پروین راجع به اوضاع پرسپولیس اظهار کرد: با توجه به اینکه پرسپولیس و استقلال حدود ۴۰ میلیون هوادار دارند آقای روحانی باید به این دو کلوب کمک کنند. حالا که پرسپولیس به عنوان نخستین تیم بعد از سال ها به جمع ۸ تیم برتر آسیا رفته است باید به این تیم کمک شود. بهتر است همه دست به دست هم بدهند و به این تیم کمک کنند و به چشم تیم ملی به آن نگاه کنند. اگر هم الان استقلال به این مرحله رفته بود مطمئنا همه طرفدار استقلال بودند و به چشم تیم ملی به آن نگاه می کردند. بهتر است آقای طاهری را تنها نگذارند.

پرسپولیس را به چشم تیم ملی ببینند/ ۵۰ میلیارد هزینه تیم است ، علی پروین

او در پاسخ به این پرسش که آیا از روند نقل و انتقالات پرسپولیس رضایت دارد یا خیر گفت: بازیکنان خوبی جذب شده است اند ان شاءالله که بتوانند سال آینده هم قهرمان شوند ولی از همه چیز مهم تر این است که پرسشها مالی تیم برطرف شود. الان که اول فصل است فکر می کنم نزدیک به ۵۰ میلیارد تومان هزینه پرسپولیس هست. نظام ما اول باید به داد کلوب ها برسد. شرکت ورزش از جمله آقای داورزنی هم باید یاری کند لیکن آقای طاهری نباید بدون پول بمانند.

او راجع به بازی پرسپولیس برابر الاهلی عربستان هم گفت: من فکر می کنم پرسپولیس راحت به دور بعد افزایش کند.

پیشکسوت کلوب پرسپولیس می‌گوید حالا که این تیم به جمع هشت تیم برتر آسیا افزایش کرده همه باید به این تیم به عنوان تیم ملی نگاه و به آن کمک کنند.

او راجع به بازی کشور عزیزمان ایران برابر ازبکستان هم گفت: ان شاءالله بعد از بازی برابر ازبکستان مراسم خوش حالی می گیریم. تیم ملی ما گل نمی خورد و برابر ازبکستان پیروز می شود. البته من والیبال را هم دنبال می کنم و از پیروزی ملی پوشان مان کیف می کنم.

واژه های کلیدی: افزایش | استقلال | علی پروین | ازبکستان | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs