ضروری افزایش استقلال علی پروین ازبکستان

ضروری: افزایش استقلال علی پروین ازبکستان پرسپولیس اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی ما نباید مذاکره را رد کنیم و بگوییم بیخود کرده است / ناطق نوری

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام راجع به تغییرات احتمالی در ترکیب کابینه دوازدهم گفت: اگر این تغییرات با برنامه ریزی انجام شود باعث آرامش جامعه خواهد شد.

ما نباید مذاکره را رد کنیم و بگوییم بیخود کرده است / ناطق نوری

ناطق نوری: ما نباید مذاکره را رد کنیم و بگوییم بیخود کرده است

عبارات مهم : ایران

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام راجع به تغییرات احتمالی در ترکیب کابینه دوازدهم گفت: اگر این تغییرات با برنامه ریزی انجام شود باعث آرامش جامعه خواهد شد.

به گزارش جماران، «حجت السلام و السلمین علی اکبر ناطق نوری» راجع به پیشنهاد مدیر جمهوری آمریکا جهت مذاکره بدون پیش شرط با جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران گفت: اصل قصه و چنین چیزی منفی نیست و آینده نگری هم می شد و می شود ، نوع خلقیات آقای ترامپ هم همین است.

وی ادامه داد:ترامپ اول توپ های محکمی را می زند و با توپ پر می آید، اگر مقابلش مرعوب شوند و جا بزنند، ادامه می دهد، ولی اگر ببیند آن طور نیست خیلی سریع نظرش عوض می شود و سناریوی بعدی را پیدا می کند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: ابتدا به ساکن ما نباید مذاکره را رد کنیم و بگوییم بیخود کرده هست؛ باید تامل داشته باشیم و دستپاچه نشویم، ذوق زده هم نشویم که ترامپ از همین ذوق زدگی ممکن است سوء استفاده کند، ممکن است ما را آزمون باشد.

وی اضافه کرد: مسئولان ذیربط باید با تدبیر و درایت عنوان را رصد کنند. در شورای عالی امنیت ملی مورد بحث قرار بگیرد و نهایتا با توجه به موخراتی که شاید داشته باشد ببینند چگونه عمل کنند.

ناطق نوری گفت:نباید همین طوری این پیشنهاد را رد کنیم که بگویند کشور عزیزمان ایران به دنبال خشونت و جنگ است و متهم نشویم از این طرف هم ذوق زده نشویم باید به عنوان یک عنوان از طریق مسئولان ذیربط مورد بررسی و تحلیل قرار بگیرد و بعد تصمیم گیری شود.

ممکن است نشانه سفر بن علوی میانجیگری باشد

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام راجع به سفر یوسف بن علوی وزیر خارجه عمان به آمریکا و انتشار بعضی اخبار راجع به احتمال سفر وی به پایتخت کشور عزیزمان ایران در روزهای آینده و اینکه آیا عمان برنامه ای جهت میانجی گری بین دو طرف دارد، گفت: ممکن است این گونه باشد، چون عمان این سابقه را دارد، در برجام هم عمان پیشقدم بود.

ناطق نوری اظهار داشت: ممکن است سفر وزیر خارجه عمان به آمریکا و بعد کشور عزیزمان ایران باشد ، احتمال دارد با توجه به پیشینه ای که دارد به دنبال چنین برنامه ای باشد.

حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر ناطق نوری در پاسخ به این پرسش که آیا عوض کردن در مدیران را به نفع انسجام ملی می دانید یا خیر، اظهار داشت: عوض کردن در مدیران و ترمیم کابینه در شرایط خاص اینچنینی می تواند اثر روانی و اجتماعی داشته باشد و به جامعه آرامش دهد.

واژه های کلیدی: ایران | مذاکره | برنامه | آقای ترامپ | برنامه ریزی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs