ضروری افزایش استقلال علی پروین ازبکستان

ضروری: افزایش استقلال علی پروین ازبکستان پرسپولیس اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی با خروج از برجام، به سوریه هم کمک کردم/ این کشور بزودی باثبات خواهد شد ، ترامپ

رییس جمهور آمریکا با تکرار ادعاهای نخ‌نما و بی‌ اساس علیه کشورمان مدعی شد بعد از هر مشکلی در خاورمیانه کشور عزیزمان ایران قرار دارد.

با خروج از برجام، به سوریه هم کمک کردم/ این کشور بزودی باثبات خواهد شد ، ترامپ

ترامپ: با خروج از برجام، به سوریه هم کمک کردم/ این کشور بزودی باثبات خواهد شد

عبارات مهم : ایران

رییس جمهور آمریکا با تکرار ادعاهای نخ نما و بی اساس علیه کشورمان مدعی شد بعد از هر مشکلی در خاورمیانه کشور عزیزمان ایران قرار دارد.

به گزارش ایسنا، دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا پیش از دیدار با دبیر کل ناتو در یک کنفرانس خبری در پاسخ به سوالی مبنی بر این که آیا آمریکا خواهان نقش پررنگ تر ناتو در سوریه هست، ادعا کرد: من فکر می کنم که من با خروج از توافق هسته ای با کشور عزیزمان ایران که یک توافق وحشتناک جهت آمریکا و دنیا بود به سوریه کمک کردم. از نظر من سوریه به زودی با ثبات خواهد شد. شما شاهد اتفاق آن خواهید بود.

با خروج از برجام، به سوریه هم کمک کردم/ این کشور بزودی باثبات خواهد شد ، ترامپ

بنابر گزارش پایگاه اینترنتی کاخ سفید، ترامپ در بخش دیگری از سخنانش بار دیگر به انتقاد از توافق هسته ای پرداخت و گفت: این که آمریکا از توافق با کشور عزیزمان ایران خارج شده است اتفاق بزرگی هست؛ آیا که این توافق احمقانه ای جهت آمریکا و همچنین جهت دنیا است.

وی همچنین راجع به بازگرداندن تحریم های واشنگتن علیه پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: این تحریم ها بسیار گسترده خواهند بود و ما این تحریم ها را علیه کشور عزیزمان ایران وضع خواهیم کرد.

رییس جمهور آمریکا با تکرار ادعاهای نخ‌نما و بی‌ اساس علیه کشورمان مدعی شد بعد از هر مشکلی در خاورمیانه کشور عزیزمان ایران قرار دارد.

دونالد ترامپ که بعد از بارها انتقاد از توافق هسته ای کشور عزیزمان ایران و گروه ۱+۵ آخر خروج خود را از این توافق اعلام کرد در حالی مدعی نقش بی ثبات کننده کشور عزیزمان ایران در خاورمیانه است که سیاست های مداخله جویانه و جنگ طلبانه آمریکا با همراهی متحدانش در منطقه عامل مهم تمامی اختلافات و پرسشها خاورمیانه هست، ولی مقامات این کشور همواره تلاش می کنند با فرافکنی و متهم کردن کشور عزیزمان ایران بر واقعیت نقش مخرب و بی ثبات کننده خود در این منطقه سرپوش بگذارد.

واژه های کلیدی: ایران | توافق | سوریه | انتقاد | آمریکا | تحریم ها | خاورمیانه | دونالد ترامپ

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs