ضروری افزایش استقلال علی پروین ازبکستان

ضروری: افزایش استقلال علی پروین ازبکستان پرسپولیس اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار بین الملل ، ترامپ دوره ریاست جمهوری را به آخر نخواهد رساند&quot، &quot

نویسنده یکسان کتاب دونالد ترامپ گفته است که او دوره ریاست جمهوری را به آخر نخواهد رساند. همزمان، تردید در مورد اجرای برنامه‌های اقتصادی ترامپ از رونق بازار سهام

، ترامپ دوره ریاست جمهوری را به آخر نخواهد رساند&quot، &quot

"ترامپ دوره ریاست جمهوری را به آخر نخواهد رساند"

عبارات مهم : روسیه

نویسنده یکسان کتاب دونالد ترامپ گفته است که او دوره ریاست جمهوری را به آخر نخواهد رساند. همزمان، تردید در مورد اجرای برنامه های اقتصادی ترامپ از رونق بازار سهام آمریکا کاسته هست.

به گزارش ایسنا، تونی شوارتس، که در نگارش کتاب “هنر معامله” مشمول بر خاطرات و نظرات دونالد ترامپ، با وی همکاری کرده هست، در حساب توئیتری خود آینده نگری کرده است که مدیر جمهوری پیش از شروع تحقیقات رسمی اطراف ارتباط مبارزات انتخاباتی او با روسیه “استعفا خواهد داد چون چاره دیگری نخواهد داشت.”

، ترامپ دوره ریاست جمهوری را به آخر نخواهد رساند&quot، &quot

شوارتس افزوده است که “حلقه محاصره با سرعت سرسام آوری تنگ تر می شود؛ قبل از اینکه مولر و کنگره راه دیگری جهت او باقی نگذارند، ترامپ استعفا خواهد داد و آن را پیروزی قلمداد خواهد کرد.” در ماه مه سال جاری، دادستانی کل ایالات متحده رابرت مولر، مدیر سابق اف بی آی – پلیس فدرال آمریکا – را به عنوان سرپرست تحقیقات وزارت دادگستری در مورد ارتباط احتمالی مبارزات انتخاباتی دونالد ترامپ با روسیه منصوب کرد.

تونی شوارتس در توئیتر بعدی گفته است که “ریاست جمهوری ترامپ عملا تمام شده، تعجب خواهم کرد اگر تا آخر سال دوام بیاورد. احتمال زیاد اینکه تا پائیز استعفا خواهد داد، شاید هم زودتر.”

نویسنده یکسان کتاب دونالد ترامپ گفته است که او دوره ریاست جمهوری را به آخر نخواهد رساند. همزمان، تردید در مورد اجرای برنامه‌های اقتصادی ترامپ از رونق بازار سهام

پیش بینی تونی شوارتس در مورد آینده ریاست جمهوری دونالد ترامپ بخشی از نظراتی است که او به طور مرتب در انتقاد از مدیر جمهوری در حساب توئیتری خود ابراز می دارد. او در بروزترین مطلب خود نوشته است: “اخیرا چیزهایی در مورد فرزندان ترامپ توئیت کردم ولی بعدا تصمیم گرفتم آن را از بین بردن کنم لیکن مورد نیاز است فقط روی ترامپ تمرکز کنم.”

به گزارش بی.بی.سی وی بخش اعظم حساب توئیتری خود را به انتقاد از دونالد ترامپ تخصیص داده شده است داده و او را شایسته رهبری آمریکا ندانسته هست. شوارتس در یکی از مطالب خود نوشت: “هنر رهبری با حس انسانیت شروع می شود و جواب خاص یا راه حل راحت ای وجود ندارد.” و در مطلب دیگری افزود: “تقریبا تمامی توجه ترامپ بر سرکوب منتقدانش متمرکز هست. برایش هنگامی که جهت حکومت کردن باقی نمی ماند که به هر حال به آن علاقه ای هم ندارد. ترامپ باید منزوی شود، فشار را ادامه دهید.”

تونی شوراتس به عنوان یکی از نویسندگان کتاب “هنر معامله” شهرت دارد و نام او همراه دونالد ترامپ به عنوان نویسندگان یکسان این اثر روی جلد کتاب چاپ شده است هست. این کتاب در سال ۱۹۸۷ منتشر شد و جهت مدتی از جمله پرفروش ترین کتاب های آمریکا بود. انتشار این کتاب نقشی مهم در مشهور شدن دونالد ترامپ داشته است.

، ترامپ دوره ریاست جمهوری را به آخر نخواهد رساند&quot، &quot

در مورد سهم ترامپ در تدوین و نگارش این کتاب نظراتی متفاوتی ابراز شده است ولی او خود در این زمینه اظهار نظر مشخصی نکرده است.

از شروع دوره ریاست جمهوری دونالد ترامپ، ماجرای ارتباط مبارزات انتخاباتی و بعضی نزدیکان او با روسیه مطرح بوده و کارها کنگره و مراکز قضایی جهت پیگیری این عنوان مانع از فراموشی آن شده است و بر موقعیت مدیر جمهوری تاثیر گذاشته است.

نویسنده یکسان کتاب دونالد ترامپ گفته است که او دوره ریاست جمهوری را به آخر نخواهد رساند. همزمان، تردید در مورد اجرای برنامه‌های اقتصادی ترامپ از رونق بازار سهام

ترامپ هرگونه ارتباط یا تاثیرپذیری از روسیه را به شدت تکذیب کرده و ادامه بحث در این باره را ناشی از خصومت رسانه های خبری دانسته که آنها را “جاعل خبر” می خواند. با اینهمه، بسیاری از کارها مدیر جمهوری در سایه همین اتهامات ارزیابی می شود و همواره این تردید ابراز شده است که آیا بعضی از بیانات و سیاست های او تحت تاثیر ماجرای ارتباط با روسیه و احتمالا تلاش جهت انحراف اذهان عمومی از این عنوان قرار نداشته است.

در حالیکه روحیه، سیاست ها و نظرات دونالد ترامپ با انتقاد مخالفان و منتقدان او، گاه حتی از سوی اعضای حزب جمهوریخواه مواجه بوده، او همچنان از حمایت طرفداران خود برخوردار هست. وی در حساب توئیتری خود، که آن را مجرایی مناسب تر از رسانه های همگانی جهت اطلاع رسانی می داند، ضمن حمله به مخالفان و منتقدان، بر دستاوردهای دولت خود از جمله در زمینه زیاد کردن اشتغال و اصلاح اوضاع کسب و کار تاکید قرار داده است.

، ترامپ دوره ریاست جمهوری را به آخر نخواهد رساند&quot، &quot

ارزش سهام در بازارهای بورس آمریکا از وقت شروع ریاست جمهوری دونالد ترامپ رو به اصلاح بوده که به گفته کارشناسان، علت آن خوشبینی نسبت به “استعداد تجاری” مدیر جمهوری و انتظار اجرای برنامه های انتخاباتی او از جمله در زمینه سرمایه گذاری زیربنایی بوده هست. با اینهمه، ادامه پرسشها سیاسی وی به تدریج بر این بخش از دستاوردهای دولت تازه هم تاثیراتی می گذارد و بعضی منابع، با اشاره به نوسانات اخیر بازار سهام، این احتمال را مطرح کرده اند که ممکن است ادامه پرسشها سیاسی مدیر جمهوری باعث نومیدی سرمایه گذاران و توقف روند اصلاح ارزش سهام شود.

به گفته آنان، در حالیکه ارزیابی نهایی اکثر مردم آمریکا از دوره ریاست جمهوری دونالد ترامپ و احتمال گزینش مجدد او به این سمت وابسته به موفقیت او در حل پرسشها اقتصادی به خاص معضل بیکاری در این کشور هست، ادامه ماجرای ارتباط با روسیه بخشی از توان دولت را به هدر می دهد و مانع از تمرکز بر مسایل مهم می شود.

واژه های کلیدی: روسیه | آمریکا | ارتباط | دونالد ترامپ | ریاست جمهوری | فرزندان ترامپ | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs