ضروری افزایش استقلال علی پروین ازبکستان

ضروری: افزایش استقلال علی پروین ازبکستان پرسپولیس اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی نرخ بهره بانکی شهریور۹۷ کم کردن می‌یابد

معاون امور حقوقی و مجلس وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: از آنجا که کم شدن قیمت بهره بانکی در شهریورماه سال آینده قطعی شده است است پیش‌بینی می‌شود که شاهد خروج گ

نرخ بهره بانکی شهریور۹۷ کم کردن می‌یابد

نرخ بهره بانکی شهریور۹۷ کم کردن می یابد

عبارات مهم : بازار

معاون امور حقوقی و مجلس وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: از آنجا که کم شدن قیمت بهره بانکی در شهریورماه سال آینده قطعی شده است است آینده نگری می شود که شاهد خروج گسترده منابع مالی مردم از بانک ها باشیم.

به گزارش فارس، اسماعیل جلیلی پیش از ظهر امروز در نشست هم اندیشی و تعامل مسئولان امور اقتصادی و دارایی استان بوشهر در بوشهر اظهار داشت: به دنبال این هستیم که در سطح شهرستان ها و مراکز استان ها، نشست های هم اندیشی در جهت بررسی و برطرف چالش های موجود برگزار کنیم.

نرخ بهره بانکی شهریور۹۷ کم کردن می‌یابد

وی افزود: با توجه به اینکه توسعه همه جانبه کشور با رعایت توازن توسعه منطقه ای از جمله مهمترین اهداف ما در بخش سیاست گذاری است تلاش کرده ایم که در این نشست های هم اندیشی، با حضور جامعه نشانه که مدیران، نمایندگان بخش خصوصی، اصناف، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و مردم هستند بتوانیم ضمن بررسی و ارائه راه کار جهت برطرف پرسشها موجود، تعاملی سازنده نیز بین گروه های نشانه ایجاد کنیم.

معاون امور حقوقی و مجلس وزیر امور اقتصادی و دارایی تصریح کرد: نگاه ما در ساختار مدیریتی هماهنگی، هدایت گری و درک متقابل از پرسشها وزارت های صنعت، معدن و تجارت و کشاورزی و سایر مجموعه های اقتصادی است تا بتوانیم به همدیگر کمک کرده و توسعه کشور را رقم زنیم.

معاون امور حقوقی و مجلس وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: از آنجا که کم شدن قیمت بهره بانکی در شهریورماه سال آینده قطعی شده است است پیش‌بینی می‌شود که شاهد خروج گ

جلیلی با اشاره به جایگاه نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی از ابعاد قانون گذاری و نظارت بر حسن اجرای قوانین، عنوان کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی با درک ظرفیت ها و چالش های اقتصادی موجود در حوزه های انتخابیه خود، می توانند پرسشها موجود را احصاء و زمینه ایجاد قوانینی در مجلس را فراهم سازند که این نشست های هم اندیشی نیز فرصتی مناسب جهت احضاء چالش های توسعه ای در حوزه اقتصاد است.

وی ادامه داد: نشست های منظم و دوره ای روسای شورای هماهنگی شرکت های اقتصادی هر استان با نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و نمایندگان بخش شخصی می تواند در انتقال گرفتاری های صنایع و بخش های اقتصادی به مجلس، تاثیرگذار باشد.

معاون امور حقوقی و مجلس وزیر امور اقتصادی و دارایی اظهار داشت: در حالی که در پاره ای از مواقع و در یک سری از حوزه های انتخابیه، شاهد هستیم که به جای ورود نمایندگان مردم در مجلس شورا اسلامی به پرسشها کلان اقتصادی آن استان، وقت خود را صرفا جهت برطرف پرسشها یک فرد در پایتخت کشور عزیزمان ایران هدر می دهند.

نرخ بهره بانکی شهریور۹۷ کم کردن می‌یابد

جلیلی یادآور شد: اگر حتی مطالبات شخصی افراد واقعی باشد که در زیاد موارد غیرقانونی هست، می تواند در یک گردش کار فراوان و با درگیر کردن سیستم های مختلفی اداری در پایتخت کشور عزیزمان ایران به ثمر بنشیند در حالی که این گردش کار با هزینه ای کمتر از لحاظ زمانی، در همان استان قابل انجام است.

وی ایجاد و راه اندازی بازار سرمایه در استان بوشهر را مهم دانست و گفت: از مسؤولان استان بوشهر می خواهم که بازار بورس و سرمایه را در این استان راه اندازی کنند تا شاهد رونق این بخش مهم اقتصادی در سطح استان بوشهر باشیم.

معاون امور حقوقی و مجلس وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: از آنجا که کم شدن قیمت بهره بانکی در شهریورماه سال آینده قطعی شده است است پیش‌بینی می‌شود که شاهد خروج گ

معاون امور حقوقی و مجلس وزیر امور اقتصادی و دارایی ادامه داد: از آنجا که کم شدن قیمت بهره بانکی در شهریورماه سال آینده قطعی شده است است آینده نگری می شود که شاهد خروج گسترده منابع مالی مردم از بانک ها باشیم که در صورت فعال نشدن بازار سرمایه در استان ها از جمله بوشهر، رسوخ این منابع به بازار کاذب حتمی است.

جلیلی توضیح داد: یکی از بااهمیت ترین تسهیلاتی که بانک ها به عنوان یک اصل باید به آن توجه کنند، پرداخت سرمایه در گردش به واحدهای تولیدی به عنوان فلسفه کاری بانک هاست که نباید از این امر غفلت کنند و ضمن توجه به تزریق سرمایه در گردش، سرمایه های بلند مدت را به سمت بازار سرمایه حرکت دهند.

نرخ بهره بانکی شهریور۹۷ کم کردن می‌یابد

معاون امور حقوقی و مجلس وزیر امور اقتصادی و دارایی در خصوص برطرف مسئله پیمانکاران طلب کار از دولت، گفت: اسناد خزانه عالی ترین وقت جهت برطرف این مسئله است که مهم است در همه استان ها از جمله بوشهر با ورود مناسب شرکت مدیریت و برنامه ریزی، این مسئله نیز حل شود.

واژه های کلیدی: بازار | بوشهر | اسلامی | اقتصادی | مجلس شورای اسلامی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs